צילום עיצוב פנים - כיצד לחפש מעצב פנים?
צלמים   צילום מקצועי
אודות הסטודיו הדפסה על קנבס תמונות לסלון


כיצד לחפש מעצב פנים?

החלטתם לשפץ את הדירה ומתחילים לחפש אחר מעצב פנים או מעצבת פנים העונים לדרישותיכם, הן מבחינת המטרה, מיקום, הסגנון ואם מבחינת התקציב.

מעצבי פנים מתמחים במגוון רב של תחומים. יכול להיות לפי סוג המבנה או החלל, כגון מעצב פנים או מעצבת פנים של דירות, מטבחים, סלון, תמונות. לעתים מעצב פנים או מעצבת פנים פועלים באזור מוגדר, כמו מעצב פנים בתל אביב, אזור המרכז, חיפה, ירושלים, הדרום. לעומת זאת, ישנם משרדים המעניקים שירות של מעצב פנים או מעצבת פנים בכל הארץ. משרדים של מעצב פנים או מעצבת פנים יכולים אף להתמחות בתחומים המוגדרים לפי סוג המבנה, כגון בתים פרטיים, דירות, וילות, עסקים קטנים וחנויות, מבנים מסחריים, למשרדים, מרכזים רפואיים, מקומות בילוי או לחדרי ילדים. ההתמחות יכולה להיות גם מוגדרת לפי סוג פתרון העיצוב המוצע, כמו פתרונות עיצוב בגבס ושיפוצים, תכנון בניה ירוקה (אקולוגית), המשלבת טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב אורבאני ותכנון עירוני.

כיום מעצב פנים או מעצבת פנים נדרשים להתמצא בתחומים רבים הקשורים לעיצוב שבעבר לא נדרשו לכך, כמו נגרות, תאורה, טקסטיל, צבע, ריהוט ואף חשמל וחומרים שונים המשמשים לעיצוב בתים.

אם זאת הפעם הראשונה שאתה נזקקים לשירותים של מעצב פנים או מעצבת פנים, הרי כדאי שתדעו שישנה בארץ אגודת אדריכלי הפנים בישראל ורצוי שתבדקו אם מעצב הפנים או מעצבת הפנים עימם אותם אתם רוצים להעסיק חברים באגודה זו להבטיח שאכן אתם מעסיקים איש מקצוע מדופלם. מעצב פנים או מעצבת פנים הם אנשי מקצוע שבוגרים תואר אקדמי ממוסדות מוכרים. הלימודים אורכים בדרך כלל בין 4-5 שנים.

דבר נוסף שאולי תרצו לשקול בעקבות המגמה הגוברת לבניה ועיצוב אקולוגי הוא שתרצו לעבוד עם מעצב פנים או מעצבת פנים שלהם ניסיון בפתרונות ירוקים מתקדמים. מעצב פנים או מעצבת פנים כאלו לא רק יעניקו לכם אוירה הרמונית בבית, אלא יתנו פתרונות המשתלבים בסביבה וחסכוניים יותר.

אודות הסטודיו
צילום מקצועי |  מפת האתר