צילום עיצוב פנים - מה זה עיצוב פנים?
צלמים   צילום מקצועי
אודות הסטודיו הדפסה על קנבס תמונות לסלון


מה זה עיצוב פנים?

כשאנו שומעים את המונח עיצוב פנים אנו מייד חושבים על איך חדרים יראו מבחינת הריהוט, האור שבו, הצבעים, החפצים. עיצוב פנים הוא בעצם התחום המעניק את התחושה, ה'נשמה' של הבית.

כשאנו רוצים לערוך שינויים בבית ומעוניינים ב'שדרוג' של עיצוב פנים הבית, אנו צריכים להבהיר לעצמנו האם הקו המנחה אותנו הוא פונקציונאליות מירבית, עיצוב ייחודי או ששילוב בין השניים. עיצוב פנים הוא תהליך עבודה המתחיל בהבנת החלל
ואיכויותיו.

רצוי גם שכשתרצו לבצע שינוי בבית תדעו גם מה הפירוש של מונחים בהם אנשי מקצוע בתחום של עיצוב פנים משתמשים בהם תדירות, כמו המונח הום סטיילינג, וזאת על מנת שתוכלו להבין אחד את השני.

עיצוב פנים הוא תחום המוכר גם בשם אדריכלות פנים. אדריכלות, לעומת עיצוב פנים, נוגע בתכנון של כל המבנה, החיצוניות של הבניין ופרטים כלליים. עיצוב פנים הוא תחום אשר התפתח מתוך תחום האדריכלות במאה ה-20 ועוסק בתכנון ועיצוב של הפרטים של חללים פנימיים של מבנים מסוגים שונים.

עיצוב פנים הוא תחום המעניק חשיבות לאדם בתוך הסביבה הבנויה, כולל התייחסות לצרכיו הנפשיים מלבד הפיסיים, אם זה בביתו, במשרד, במרפאה, או בכל מבנה אחר. צרכים אלו כוללים את הצרכים המשפחתיים או החברתיים. למשל, הצרכים הבסיסיים שלנו כאנשים כוללים פרטיות, פוקציונאליות של האביזרים בבית, גישה נוחה לדברים הנדרשים לנו, כמו ארונות מטבח הממוקמים בגובה כזה שהראש שלנו לא יתקע בדלתות כשאנו פותחים אותן, אך יחד עם זאת נגיע למה שאנו זקוקים לו בקלות.

אז כשאתם זקוקים למומחה בתחום של עיצוב פנים למי תפנו? האם תבקשו המלצות ממכרים שלכם, בני משפחה? או שמא אתם מאלו אשר מדברים עם גוגל על הבוקר. בין אם אתם בוחרים לפנות למומחים של עיצוב פנים מהמלצות או תגלשו באינטרנט, קבעו לעצמכם מה התקציב המיועד למטרה זאת, את המטרה של השינוי וכן שתפו את כל בני ביתכם בהחלטתכם, כדי שתשמעו את דעתם ותגיעו להסכמה כללית כך שלא תתחרטו כשכבר תהיו במהלך ביצוע השינוי.

אודות הסטודיו
צילום מקצועי |  מפת האתר