מאמרים בתחום הצילום - אלונליין

צלמים   צילום מקצועי
אודות הסטודיו צלם צלמים
 
כתבות ומאמרים מענינים בתחום

עיצובים
עיצובים
עיצובים זהו מונח כללי העשוי להתייחס לבגדים, תכשיטים, בתים ואפילו עוגות ופרחים לאירועים. האם אתם זקוקים לרכוש בגדי עבודה לעובדיכם, תכשיט לאדם יקר לכם או לתכנן אירוע?
צילום
צילום
ריכוז גלריות המציגות חלק מצילומי הסטודיו בתחומי הצילום השונים.
מתנות מקוריות
מתנות מקוריות
תליית פוסטרים היא פתרון נהדר, זול ומיוחד לעיצוב קירות הבית. כמעט כל נער ונערה מתבגרים בשנות השמונים נהגו להשתמש בפתרון זה ולתלות פוסטרים על קירות חדריהם. הפוסטרים של אז נגזרו בדרך כלל מעיתוני הנוער. בפוסטרים ניתן היה למצוא את אלילי התקופה: זמרים, שחקנים וספורטאים נערצים.
צלם מקצועי
צלם מקצועי
ריכוז גלריות צילומים המציגים חלק מצילומי סטודיו אלונליין הרבות בתחומי הצילום השונים.
צלמים מקצועיים
צלמים מקצועיים
ריכוז גלריות תמונות המביאות לידי ביטוי חלק מעבודות סטודיו אלונליין בתחום הצילום.
אתרים בתחום
אתרים בתחום
אתרים מענינים בתחומים שונים.
צילום במאה העשרים ואחת
צילום במאה העשרים ואחת
לצלם אירוע, מוצר, מזון וכל צילום מקצועי אחר, זו אומנות ואת האומנות כדי להשאיר למקצועניים שיודעים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר.
צילום אירועים
צילום אירועים
בחירת צלם אירועים אינה עניין של מה בכך. צלם אירועים הוא האדם שבזכותו תזכרו גם בעוד שנים ארוכות את החתונה, בר המצווה, בת המצווה, ברית המילה או כל אירוע אחר שאתם חוגגים. לפניכם כל הפרטים אודות בחירת צלם אירועים מתאים.
שוקלים ללמוד קורס עיצוב גרפי?
שוקלים ללמוד קורס עיצוב גרפי?
צלמים, מעצבים גרפיים, גרפיקאים וחובבי עיבוד תמונות, אם אתם מחפשים קורס שיעניק לכם יתרון משמעותי בשוק העבודה ויזניק אתכם קדימה, אם אתם מחפשים קורס בו תקבלו יחס אישי מהמרצה ותוכלו לרכוש בו ידע מעשי, אם אתם חולמים על עיצוב סמלילים, עיצוב אתרים, עיצוב תמונות לאחר צילום, שיפור תמונות, עיצוב עלוני פרסומות ועיצוב כרטיסי ביקור: עליכם להרשם עוד יותר לקורס עיצוב גרפי.
מי צריך מדפסת משולבת
מי צריך מדפסת משולבת
אז מי באמת צריך מדפסת משולבת? האמת? כולנו. כי בין אם אתם מנהלים עסק משפחתי מהבית, או בין אם אתם משתמשים במדפסת אך ורק להדפסת שוברים שרכשתם דרך אתר לרכישות חברתיות.
הפקת סרטי תדמית
הפקת סרטי תדמית
תאגידים, חברות מסחריות ועסקים בינוניים או קטנים מעוניינים לשדרג את שם המותג שברשותם. רבים פועלים בדרכי שיווק ופרסום מאסיבי בטלוויזיה או בעיתונות המודפסת וחלקם משקיעים דווקא במיתוג על הלקוחות הקיימים והלקוחות החדשים.
הדפסה על בד קנבס
הדפסה על בד קנבס
לאחרונה, תופעה של רכישה של ציורים באמצעות רשת האינטרנט צברה תאוצה גדולה בקרב בני הנוער. בעבר, לא היו קיימים אתרים ישראלים שאפשרו דפדוף אלקטרוני בין מספר ציורים שקיימים במאגר עצום של תמונות ברשת.
בדק בית
בדק בית
בדק בית הוא שם כולל לבדיקות שנעשות לפני שקונים דירה או בית. הרבה אנשים בוחרים לעשות בדק בית לפני שהם קונים בית או דירה, כדי לדעת שהנכס שהם עומדים לרכוש הוא איכותי, מתאים לציפיות שלהם.
אלבום תמונות דיגיטלי
אלבום תמונות דיגיטלי
כאשר החגים מתקרבים אנחנו שוב מוצאים את עצמנו עומדים חסרי אונים וחושבים על כמות הזמן והכסף שנצטרך להוציא רק כדי למצוא מתנות שיתאימו לכל בני המשפחה.
אתרים מומלצים
אתרים מומלצים
לחצו כאן לצפייה באתרים מומלצים בתחומים שונים הקשורים לצילום.
אודות הסטודיו צלם צלמים
צילום מקצועי |  מפת האתר |  Wall Art |  אודות